Kvôli nebezpečného infekčnému ochoreniu som skoro stratila manžela: 80% obyvateľov Slovenska je infikovaných parazitmi a ani o tom nevedia! Môže sa to stať každému.

Ahoj všetci

Poznáte ten pocit viny, keď vidíte ako sa váš milovaný človek trápi a vy mu neviete pomôcť? Ja som si tým prešla a chcela by som vám porozprávať o utrpení, ktorým si prešla moja rodina, aby ste podobnú chybu nezopakovali vy.

S Janom žijeme spolu už 27 rokov a počas tohto obdobia sme sa nikdy nehádali. Naše deti nás stále volajú “novomanželia”. Máme veľa plánov do budúcnosti. Napriek tomu sa nič nemôže stať.

Všetko sa to začalo, keď sa môj manžel začal sťažovať na zlý dych. Som bývalá doktorka, a tak sme skontrolovali zuby a žalúdok, ale nezistili sme žiadne príznaky choroby.

Ale potom sa začali objavovať znepokojujúce príznaky.

Môj manžel začal mať plynatosť, okrem toho nejedol dobre a bol veľmi chudý.

Začal sa sťažovať na srdce, pečeň a choroby pankreasu. Išli sme na elektrokardiogram, krvné testy, ale výsledky testu, ani stroje nič neukázali.

Okrem toho, náš intímny život nebol v poriadku. Raz sa mi priznal, že mal problém s erekciou. Silný a energický muž, ako on, sa zrazu zmenil na škriatka, ktorý sa namáha a stráca záujem o život.

Po príchode do nemocnice nám dal doktor hroznú diagnózu – parazitická infekcia. Takmer 70% tela môjho manžela bolo napadnutého parazitmi, kdekoľvek. Celkom som tomu nerozumela, môj dom je čistý, má dezinfekčný papier, jedlo varím pozorne a čisto. Nikdy by som nečakala, že tieto mierne príznaky boli znakom parazitickej infekcie.

Rozmýšľala som, AKO SA TO MOHLO STAŤ? A tak som vzala test môjho manžela a napísala som do Afrického výskumného centra na parazity. Poslali mi šokujúcu odpoveď:

02.09.2019

“Všetky problémy vášho manžela sú prvými príznakmi parazitickej infekcie. Keď je telo infikované parazitmi, začne kolapsovať, najskôr dôvod nevieme, potom sa objaví. Všetko to začína zlým dychom v ústach, plynatosťou, depresiou, bolesťou hlavy, tmavými kruhmi pod očami, zlou chuťou, bolesťami kĺbov a svalov. U mužov spôsobujú paraziti prostatiídu, impotenciu, dysfunkcie choroby srdca a pečene. U žien spôsobujú parazity vaginitídu, opuch vaječníkov, urocystitídu, vývoj ovariálnych myómov, poly cystické nádory vaječníkov, opuchy obličiek, močových ciest a obličiek a tiež starnutie kože. U detí parazity spôsobujú akné, oči sú vždy vodnaté. Ignorovaním týchto miernych príznakov môže viesť k hnitiu vnútorných orgánov, čo následne vedie k smrti.”

850 000 ľudí na Slovensku každoročne zomrie bez toho, aby zistili, že príčinou ich smrti boli parazity. Neviditeľní zabijaci sú všade, v rybe, zelenine, ovocí, ktoré si ľudia kupujú v potravinách, či na trhoch.

Začala som hľadať riešenie. Skoro som sa zbláznila, pretože som nemohla v tichosti sledovať ako sa trápi osoba, ktorú milujem. Takmer som nespávala, prečítala som si desiatky kníh, radila sa z kolegami. Vyskúšali sme desiatky liekov, ale nič nepomáhalo a doktor už nemohol nič spraviť. Jeho stav sa zhoršoval. Ja som sa cítila zbytočná a obviňovala som sa za to, že ho neviem zachrániť.

A keď som si myslela, že je všetko zbytočné, našla som niečo na internete – Detoxic.

Takmer 250 000 nainfikovaných ľudí, ktorí sa liečili s týmto výrobkom, odstránili zo svojho tela za dva dni takmer 300 rôznych parazitov.

Anketa: Ako ste odstránili parazity:

Liekmi

23%

výrobkom Detoxic

67%

Stále hľadám metódu

10%

Najskôr som tomu neverila, ale keď sa stav môjho manžela nezlepšoval, rozhodla som sa niečo podniknúť. Výrobok prišiel za deň.

Ráno som mu nakvapkala 3 kvapky do tekvicového džúsu a poobede sa cítil oveľa lepšie. Zo začiatku začal lepšie jesť a z úst mu už tak nezapáchalo, následne parazity takmer zmizli. Uľavilo sa mi, pretože Detoxic je skutočne efektívny a slovami sa nedá ani opísať.

O deň neskôr sa pečeň a črevá fungovali opäť na 65%, pečeň a srdcový tep fungoval normálne. Po 3 dňoch mi manžel povedal, že v izbe niekto nebol a dostal erekciu. Prírodné zloženie, ktoré sa nachádza v Detoxic (Elephantopus scaber, Centaurea cyanus a extrakty z karafiátov) sú aktívne pri regenerácii tkanív, takže liečba je rýchlejšia.

Po 5 dňoch sa môj manžel opäť podrobil testom. Tentokrát v jeho tele neboli žiadne známky parazitov. Detoxic zmyl všetky vajíčka a iné objekty, ktoré boli telu škodiť, za niekoľko hodín. Vďaka kumulatívnemu efektu, Detoxic posilňuje imunitný systém a ochraňuje bunky pred parazitmi. Po dlhý čas napomáha vyhýbať sa opätovnej infekcii. O týždeň neskôr bol môj manžel úplne zdraví.

Neskôr som pochopila, prečo som nenašla Detoxic v lekárňach ani v adresári lekární. Dôvodom je to, že tento produkt je nový a veľmi efektívny (skúsili sme ho), ale nie je reklamovaný kvôli strachu z nárastu cien a falšovania. Preto si výrobok môžete kúpiť iba na mieste výrobcu.

Nespravte tú istú chybu ako ja! Ak by som venovala pozornosť týmto zdanlivo neškodným príznakom skôr plynatosť, zápach z úst, zlá erekcia) môj manžel by na tom možno nebol tak zle.

Detoxic okamžite lieči prvé príznaky parazitickej infekcie a odstraňuje možnosti ich vzniku, takže ak po prečítaní môjho príbehu zbadáte čo i len jeden príznak (!) ZAČNITE SA LIEČIŤ OKAMŽITE!

Ochráňte vás a svojich blízkych, objednajte si Detoxic hneď ako sa objavia prvé príznaky a nečakajte na komplikácie.

Objednajte si Detoxic z oficiálnej stránky výrobcu