AKO SCHUDNÚŤ ( V MOJOM PRÍPADE 43KG) A ZNOVA ŽIŤ PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT. MOJ ŽIVOT SA ZAČAL V 33!

Zdravíčko, toto som ja, autorka tohto blogu, teraz a pred 5 mesiacmi. Vidíte tie moje roztomilé líčka 🙂

Rozhodla som sa, že sa s vami podelím o môj príbeh, ako (predtým s nadváhou) teraz vážim 58 kg.

Bývala som pomerne chudá, ale všetko sa zmenilo, keď som sa vydala. S manželom sme pozerali televízor s obloženými chlebíkmi, pivom a zemiakovými lupienkami, no a nakoniec sme to zabili dezertom. Mnohí z vás vedia, o čom hovorím. Vydala som sa a prestala som sa obávať. Veď už mám prsteň, na čo vynakladať toľko úsilia? Pribrala som? Váha mi ukazuje rekordných 72 kg. No a čo! Môj manžel ma ľúbi takú, aká som.

A v priberaní som pokračovala. Teraz som mala vyše 95 kg.

Postupne som sa premieňala na prasa. Nemám problém samú seba tak oslovovať. Namiesto dvoch brád som mala štyri. Medzi ovisnutým bruchom som si mohla skrývať peniaze, prisahám, že nikto by ich nenašiel, keby ma niekto prezeral. Moje ovisnuté telo sa triaslo pri najmenšom pohybe a pri pohybe sa ťažko dýchlo. Používala som výťah, aby som vyšla na druhé poschodie, bála som sa, že sa budem dusiť.

Rozhodli sme sa mať dieťa, ale nebolo to také jednoduché. Na klinike reprodukčnej medicíny mi povedali, že musím schudnúť a dali ma na prísnu diétu. Môj manžel stál pri mne, doma sme nemali žiadne “zakázané” jedlo. Schudla som 16 kg, všetci mi tvrdili, že vyzerá skvele, cítila som sa pohodlne a všetko sa vrátilo, ako to bolo predtým. MŇAM JEDLO, UŽ MOŽEM JESŤ. Pribrala som a bola som ešte väčšia ako predtým.

V 30 som už mala vážne zdravotné problémy, vysoký cholesterol, krvný tlak, problémy so srdcom a pankreasom, cukrovku 2 typu a dokonca aj psoriázu. A to všetko kvôli môjmu veľkému zadku. Nielen že som vyzerala zle, zle som sa aj cítila. Bola som úplne apatická a v depresiách.

Môj vzťah tiež nebol v poriadku. S manželom sme nemali sex celé mesiace, zo začiatku ma podporoval, ale neskôr sme sa už skoro ani nerozprávali. A vtedy som zistila, ŽE TO MUSÍ SKONČIŤ!

O diétach a posilňovniach som ani neuvažovala, obe si vyžadovali čas a silu vôle, ktoré som ja nemala. Na záchranu svojho manželstva som musela veľmi rýchlo niečo podniknúť. Hľadala som na internete, dokonca som sa poradila aj s dietetikom online. Opísala som jej moju situáciu a povedala som jej, že potrebujem niečo rýchle s trvalým výsledkom. Doktorka mi navrhla ECOSLIM.

Škoda, že som o tom nevedela skôr ECOSLIM sú šumivé tablety, ktoré podporujú telo počas chudnutie. Jeho aktívne zložky znižujú únavu, odstraňujú apatiu,  a kompenzujú nedostatok dobrých živín. ECOSLIM môžete jesť jedlá so sacharidmi, hlavné je to nepreháňať. Aktívny vzorec zrýchľuje procesy spaľovania tukov 2-3 násobne bez následkov pre telo.

Odmerala som sa a bola som užasnutá, keď som zbadala, že som schudla takmer 3 cm z veľkosti každý týždeň.

Za mesiac som schudla 12kg. Nerobila som vôbec nič! Prisahám. Len som užívala ECOSLIM a dodržiavala som moje normálne stravovacie návyky: mäso, cestovina, ryba, dokonca aj koláče. Ale porcie sa mi zmenšili. Vyzeralo to sľubne, zvýšilo sa aj moje nadšenie, a tak som si objednala ešte viac.

S mojim príbehom vás už nebudem ďalej nudiť, len sa ešte raz pozrite na moju fotografiu.

V podstate za 5 mesiacov mi Eco Slimu pomohol schudnúť 43 kg. Keď si pozerám svoje staré fotografie, nikdy sa späť nechcem vrátiť. Teraz som zdravá žena a cítim sa skvelo. Na tvári mám šťastný úsmev, s manželom si znova navzájom rozumieme a sme vášnivo zaľúbení. Vďaka Bohu ťažké obdobie sa už skončilo a po schudnutí som začala vyhľadávať aktívnejší životný štýl. Už sa viac nenapchávame pred telkou, ale chodíme na aktívne víkendy.

P.S. S výsledkami som viac než spokojná a verím, že to dokážete aj vy! V komentároch som videla, že mnohí z vás chcú schudnúť, a tak som sa podelila o svoju skúsenosť. Ak máte s tradičným spôsob chudnutia, tak ako ja, problémy tu si môžete objednať ECOSLIM. Som si istá, že aj vám dá nový život

KÚPTE SI ECOSLIM